Kitos paslaugos

Preciziškas tikslumas

Palikite viską mums!

Dėl klientų patogumo siekiame teikti įvairiapuses su metalo gaminiais susijusias paslaugas: projektavimas, miltelinis dažymas, suvirinimas, įvairių metalo gaminių surinkimas, greitas ir saugus gaminių transportavimas. Įmonėje dirba savo sričių profesionalai, kurie priims bei suderins užsakymus, suteiks kokybišką konsultaciją bei visuomet padės klientams rasti problemų sprendimo būdą.

Miltelinis dažymas

Milteliniai dažai yra skirti ilgalaikiam ir patikimam medžiagos paviršiaus apsaugojimui ir dekoravimui. Dengimo būdas labai skiriasi nuo tradicinio. Sausi milteliai užpurškiami ant dažomo paviršiaus iš anksto įelektrinti, todėl padengia paviršių ir ant jo laikosi. Tada ruošinys patenka į krosnį, kur įkaista iki dažų lydymosi temperatūros. Čia dažai išsilieja ir polimerizuojasi. Prieš dažymą atliekamas nuriebalinimas, kas užtikrina dangos ilgaamžiškumą. Spalvos ir atspalviai parenkami pagal RAL spalvų paletę, struktūra gali kisti nuo visiškai lygios iki labai grubios, o blizgesys nuo visiškai matinio iki itin blizgaus.

Suvirinimas

Atliekame įvairių metalų gaminių suvirinimą. Metalo lakštų, rėminių konstrukcijų. Suvirinimo kokybė visuomet atitinka keliamus klientų reikalavimus.

MIG/MAG, TIG bei taškinis suvirinimas.

Surinkimas

Pagal kliento pageidavimus gaminio kelias nesibaigia tik pjovimu arba lenkimu. Įmonėje taip pat atliekame pilno gaminio surinkimą.

3D Projektavimas

Turime sukaupę didelę projektavimo patirtį, todėl atliekame įvairių mechaninių įrenginių projektavimą, 3D modeliavimą, skaičiavimus, gamybinių brėžinių parengimą. Naudojame pažangias 3D modeliavimo sistemas.
Parašykite!