Lazerinis pjovimas

Preciziškas tikslumas

Stiprybės

Pjauname plieno, nerūdijančio plieno, aliuminio, vario, titano ir žalvario lakštus. Dėl pažangių, kietojo kūno lazerio technologijų galime pasiekti itin aukštą gaminių tiekimo greitį bei užtikrinti pjūvio kokybę – net sudėtingiems kontūrams.
TruLaser 5040 fiber
Atsisiųsti technines charakteristikas

Gaminio kokybė

Itin aukšta pjovimo kokybė yra užtikrinama visame pjaunamo storio diapazone nepriklausomai nuo medžiagos tipo.

Technologinis paketas “Highspeed Eco”

„BrightLine fiber“ paketas

„PierceLine”

Spalvotųjų metalų pjaustymo paketas

Minimalus dujų suvartojimas dėl didesnio metalo lakšto pralaidumo. Pjovimo proceso metu “Highspeed Eco” optimizuoja srautą, perkeldamas purkštukus į pjūvio plyšį. Be to, optimizuoti technologiniai parametrai sumažina dujų suvartojimą ir padidina metalo lakšto pralaidumą.

 • Apdorojamos medžiagos:
  – Konstrukcinis plienas: 4-12.7mm
  – Nerūdijantis plienas: 4-25mm
 • Iki 70% mažesnis dujų suvartojimas dėl geresnio metalo lakšto pralaidumo.
 • Konstrukcinio plieno iki 12.7 mm pjaustymas be deguonies
 • Žymiai didesnis tiekimo greitis lyginant su standartiniai pjovimo metodais.
Aukščiausia kietojo kūno lazerių pjovimo kokybė. Papildoma parinktis „BrightLine fiber“ sukurta pjūvio kraštų kokybės pagerinimui apdorojant storesnį konstrukcinį plieną ir nerūdijantį plieną.

 • Aukštesnė kokybė: dabar galima aukšta pjūvio kraštų kokybė pjaustant storą nerūdijantį plieną, konstrukcinį plieną ir aliuminį.
 • Didesnis proceso stabilumas: saugi konstrukcinio plieno pjovimo technologija. Mažesnės materialinės sąnaudos dėl mažesnio išmetamų dalių kiekio.
 • Aukščiausia pradūrimo kokybė ir minimalūs kontūrai: Tikslus, daugiapakopis pradūrimas ir mažiausios dūrio skylutės.
  – Didesnė geometrijos laisvė.
  – Aukštesnė dalių kokybė.
  – Mažesnės materialinės sąnaudos dėl vietą taupančio išdėstymo.
„PierceLine“ stebi ir kontroliuoja medžiagos „pradūrimo“ procesą. Tokiu būdu taupoma medžiaga bei saugomi mašinos elementai, dėl ko pagerėja detalių kokybė ir sutrumpinamas įsipjovimo laikas iki 50%.
Didesnė medžiagų įvairovė – „TruLaser 5030 fiber“ pjauna ne tik nerūdijantį plieną, statybinį plieną ir aliuminį, bet ir apdoroja stipriai atspindinčius spalvotuosius metalus, tokius kaip varis, žalvaris ir titanas. Kadangi „TruDisk“ lazeris santykinai nejautrus atspindžiams, varį galima apdoroti azotu. Kartu išlaikomas medžiagos elektrinis laidumas.

 • Vario pjaustymo paketas.
 • Žalvario pjaustymo paketas.
 • Titano pjaustymo paketas.

“HIGHSPEED ECO” PJOVIMO FUNKCIJA

Itin greitas, itin ekonomiškas: naudojant šią funkciją, galime pjauti azotu iki 70% sumažindami pjovimo dujų kiekį, dėl staklėse esančių specialių purkštukų. Taip galime padvigubinti vidutinio storio metalo lakšto pralaidumą, nenukenčiant gaminio kokybei.

“BRIGHTLINE FIBER” PJOVIMO FUNKCIJA

“BrightLine“ metalų lakštų pjovimo funkcija paverčia kietojo kūno lazerį universaliu įrankiu. Funkcija suteikia aukščiausios kokybės pjovimo rezultatus visame pjaunamo storio diapazone. Be to, naudojant šią funkciją ploniems metalų lakštams visi kietojo kūno lazerio privalumai yra išlaikomi ypač dideliu greičiu.

PIERCELINE

„PierceLine“ stebi ir kontroliuoja medžiagos „pradūrimo“ procesą. Tokiu būdu taupoma medžiaga bei saugomi mašinos elementai, dėl ko pagerėja detalių kokybė ir sutrumpinamas įsipjovimo laikas iki 80%.
Parašykite!