Privatumo politika

Ši Privatumo politika taikoma visiems asmens duomenims, kuriuos jūs pateikiate mums arba kuriuos mes renkame ir tvarkome jums naudojantis UAB „Metaco“ interneto svetaine www.metaco.lt

Kokius duomenis renkame

Mes naudojame ir tvarkome jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, el. pašto adresą ir jūsų užklausos turinį), kuriuos įvedėte į mūsų internetinės svetainės skyriuje „Kontaktai“, tam, kad pateiktume atsakymus į jūsų užklausas remdamiesi savo teisėtais interesais, t.y., susijusiais su veiklos vykdymu ir informacijos saugumo kontrole bei konfidencialumo reikalavimais. Jeigu nepateiksite savo asmens duomenų, mes negalėsime atsakyti į jūsų užklausą.

Jūsų asmens duomenys atsakymų į užklausas rengimo tikslu saugomi ne ilgiau nei 2 metus.

Jūsų asmens duomenys gali būti perduodami tvarkyti tretiesiems asmenims, kurie padeda mums administruoti mūsų interneto svetainę ir saugoti joje esančius duomenis. Šie asmenys gali būti duomenų bazės programinės įrangos tiekėjai, duomenų bazės administravimo paslaugų teikėjai, tiesioginės rinkodaros paslaugų teikėjai, debesijos paslaugų teikėjai ir t.t. Jūsų asmens duomenys gali būti atskleidžiami tretiesiems asmenis tik kai to reikalauja taikomi įstatymai, pavyzdžiui, vyriausybės arba teisėtvarkos institucijoms, arba siekiant užtikrinti mūsų teises arba klientų, darbuotojų arba išteklių saugumą.

Mes tvarkome duomenis remdamiesi duomenų saugos ir tvarkymo reikalavimais, nustatytais Europos Sąjungos reglamente 2016/679 (Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas), ir Lietuvoje taikomais duomenų apsaugos teisės aktais.

Mes imamės tinkamų techninių ir organizacinių priemonių, skirtų apsaugoti, kad perduodami, saugomi arba kitaip tvarkomi asmens duomenys nebūtų netyčia ar neteisėtai sunaikinti arba prarasti, pakeisti, neleistinai atskleisti ar sudarytos sąlygos su jais susipažinti.

Slapukai, naudojami tvarkant Jūsų asmens duomenis

Slapukai (angl. cookie) yra nedideli informacijos failai, atsiųsti į Jūsų įrenginį (kompiuterį ar mobilųjį telefoną) iš Jūsų lankomų svetainių. Slapukai nekelia jokios grėsmės įrenginiams. Lankant svetainę Jūsų interneto naršyklė nuskaito slapuką ir pateikia informaciją, pavyzdžiui, atpažindama Jus kaip svetainės lankytoją ir pritaikydama svetainės turinį pagal Jūsų poreikius.

Slapukų naudojimas leidžia užtikrinti patogesnę naršymo galimybę bei daugiau sužinoti apie svetainės lankytojų elgesį, analizuoti poreikius bei taip gerinti svetainę ir lankytojų aptarnavimą, pavyzdžiui, atsiminti vartotojo saugios paieškos nuostatas, rodyti aktualesnius skelbimus, suskaičiuoti, kiek lankytojų apsilanko tinklalapyje, padėti prisiregistruoti naudoti paslaugas ir apsaugoti vartotojo duomenis).

Mūsų svetainėje naudojami slapukai padeda Jus atpažinti kaip lankytoją, pagal Jūsų poreikius pritaikyti interneto svetainės turinį ir taip užtikrinti sklandų svetainės veikimą, greitesnį naršymą. Siekdami pagerinti svetainės funkcionalumą ir palengvinti naudojimąsi ja, naudojame tokius slapukus:

Cookie (slapukas)AprašymasTrukmėTipas
pll_languageŠį slapuką naudoja „Polylang“ papildinys „WordPress“ svetainėms. Slapukas išsaugo paskutinio naršyto puslapio kalbos variatną naršyklėje.8 valandosFunkcinis
_gaŠį slapuką naudoja „Google Analytics“. Slapukas naudojamas lankytojų, seansų, „camapign“ duomenų skaičiavimui ir svetainės naudojimo stebėjimui, pateikiant svetainės analizės ataskaitą. Slapukai saugo informaciją anonimiškai ir priskiria atsitiktinai sugeneruotą numerį unikalių lankytojų identifikavimui.2 metaiAnalytics
_gidŠį slapuką naudoja „Google Analytics“. Slapukas naudojamas saugoti informaciją apie tai, kaip lankytojai naudojasi svetaine, ir padeda sukurti analizės ataskaitą apie tai, kaip veikia internetinė svetainė. Surinkti duomenys, įskaitant lankytojų skaičių, šaltinį, iš kurio jie atvyko, ir puslapiai yra anoniminiai.1 dienaAnalytics
_gat_gtag_UA_118643215_1„Google“ naudoja šį slapuką vartotojams atskirti.1 miutėAnalytics

Jūs turite šias su jūsų asmens duomenimis susijusias teises:

1) teisę prašyti, kad leistume susipažinti su asmens duomenimis ir juos ištaisytume arba ištrintume, arba apribotume duomenų tvarkymą;

2) teisę nesutikti, kad duomenys būtų tvarkomi;

3) teisę gauti savo asmens duomenis susistemintu, paprastai naudojamu, kompiuterio skaitomu formatu ir teisę netrukdomai persiųsti juos kitam duomenų valdytojui (teisę į duomenų perkeliamumą);

4) teisę atšaukti sutikimą;

5) teisę pateikti skundą Lietuvos duomenų apsaugos inspekcijai (Juozapavičiaus 6, Vilnius, Lietuva; el. paštas ada@ada.lt).

Jei turite bet kokių klausimų, susijusių su šios politikos sąlygomis, maloniai prašome su mumis susisiekti Jums patogiu būdu. Kontaktinė įmonės informacija: UAB „Metaco“, įmonės kodas  252656680, Draugystės g. 17K-3 Kaunas, el.p. info@metaco.lt, +370 37 332920.

Parašykite!